Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyháziak aki tud az...

Nyíregyháziak aki tud az segítsen. Melyik gimnázium jobb?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán milyen a Kossuth,Kölcsey?Hány ponttal vettek fel titeket?Melyik a jobb?Kossuthban milyen az angol,olasz?És a kölcseyben az olasz?Nehéz sulik,sokat kell tanulni?(Milyen a tanítás,tanárok,diákok,hangulat stb...minden érdekel)köszi előre is:)

2014. jan. 7. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kölcsey mellett voksolok, 4 éve 35 pontban határozták a minimumot a felvételin (magyaron & matekon is). A matekon voltak elvérzések. Ha a Kölcseyt választod jobbak a továbbtanulási esélyeid.
2014. jan. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kölcsey-ről nincsenek személyes tapasztalataim. Hallani, hogy igen kemény iskola.

Én, személy szerint exKossuthos diák vagyok.

Nem volt felvételim, mert egy verseny által bejutottam. De nem lehet túl nézni, mert rengeteg az idióta.

Én szerettem a sulit. Korrektek voltak a tanárok is. (persze volt kivétel, de hol nincs?)

Elég laza, nem kell meggebedni a tanulásban. Szerintem olyan tök átlagos szinten van. Van jópár angol és olasz tanár. Én csak az angolról tudok nyilatkozni. Nekem jó volt a tanárom. Szigorúan követelt, de jól oktatott.

Bírni kell a vallásos dolgokat. Kötelező áhitat, hittan, stb. :D Bár én inkább poénnak fogtam fel, semmint szenvedésnek.

10/6,8 számomra. :D

Közel egy éve érettségiztem.

2014. jan. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kossuth! Oda járok jelenleg is. Nagyon korrektek a tanárok, és úgy a közösség is fasza :) (töritanárom olyan hatással volt/van rám hogy miatta akarok történelemmel foglalkozni.) Az angol tanárok jók, az olaszt nem ismerem annyira de nem panaszkodnak az osztálytársak. Tanulásba tényleg nem gebedsz bele. Sok a vallási jellegű program (ami rohadtjó, mert olyankor mindig vagy két órával hamarabb végzel) azt a hétfői egy áhítatot meg lazán végig alszod! :D
2014. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!