Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus-osok! Ilyen esetben...

Corvinus-osok! Ilyen esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Felvettem egy szabadon választható tárgyat, ahol választhattam, hogy esszét írok vagy szóban vizsgázok, viszont az esszémet nem fogadta el a tanár és 1-est adott rá. Azt mondta, hogy szóban le tudok vizsgázni.


A kérdésem: kötelező teljesítenem a szabadon választott tárgyat (tehát muszáj belőle szóbeliznem)?

Köszi! :)



2014. jan. 7. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy igen, kötelező..
2014. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom, hogy nem kötelező. Egyébként próbáld megnézni a TVSZ-ben, ennyi önállóság elvárható egy egyetemistától.
2014. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, egyes és kész.
2014. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de számolj azzal, hogy ha nem teljesíted a tárgyat (azaz elégtelen) az átlagodat ennél a tárgynál 0-val fogja számolni, ami úgy kb 0,6-al rontja a félévidet.
2014. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!