Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek BGF gazdaság...

Mi a véleményetek BGF gazdaságinformatika szakról?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor se mennék oda, ha fizetnének érte. Én BGF-en vagyok, de nem gazdinfón, viszont amit a gazdinfó tanszékről tudok (volt velük néhány tárgyam), az nem túl pozitív. Van olyan tanár, aki nem teljesen tudta hasznánli az órára szükséges programot, ezért behívott egy másikat,h az mutassa meg neki. Volt olyan vizsga, aminek a kérdései se a tankönyvben, se a példatárban nem voltak benne, se előadáson, se gyakorlati órán, se vendégelőadóktól nem hangzott el. Van tanár, aki a vizsga reggelén új feladattípust talál ki és kb.20%-a megy át a vizsgázóknak, de ők is a szerencsének köszönhetően, stb. Sztem ha gazdinfót akarsz akk menj a Corvinusra vagy máshová ahol még van.
2014. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én oda jelentkezem, mert a BGF-es diplomát keresik a legjobban, a gazdaságinformatika pedig a tökéletes kombója a 2 legkeresettebb szakmának: IT és pénzügy.

Igaz, én levelezőn.

2014. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beltazor91 ***** válasza:
Én ide járok, és nekem tetszik. Értelmes dolgokat tanulunk, megfelelően nehéz követelménnyel. Van pár elborult tanár, de velük is lehet teljesíteni a tárgyat.
2014. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!