Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a nyíregyház...

Mi a véleményetek a nyíregyházi Kölcsey Ferenc, Zrínyi Ilona Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róluk?(tanárok,diákok milyenek?)Jól tanítják a nyelveket?Hány ponttal vennének fel?köszi előre is:)

2014. jan. 12. 13:55
 1/5 anonim válasza:
5%

A Kölcsey Ferenc gimi jó iskola,többségében rendesek a diákok, a tanárok is rendben vannak :)

Pontok 9. oldalon: [link]

A Zrínyi viszont szerintem "p*csaképző",ha tanulni szeretnél,oda nem mennék (bocsi ha zrínyis olvassa :D)

2014. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, de a ponttokkal kapcsolatban azt akartam kérdezni hogy hány ponttal lehet bekerülni?nekem hozott pont:85/100,központi:60-72/100,szerinted ennyivel belehet kerülni vagy nem?
2014. jan. 21. 18:15
 3/5 anonim válasza:
13%
A Zrínyi az nagyon sz*r suli azt mondják és én egyet is értek ezzel:) én a Kölcseybe járok és rohadt jó suli:) a tanárok nagyon kedvesek, a diákok okosak és hát neveltek is:) mondjuk elég erős suli és a pontjaiddal simán bejutsz , ne aggódj:)én spanyol szakon tanulok egyébként:)
2014. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
37%

A Kölcseyt csak ajánlani tudom! Hiába javarészt nyelviskola, minden tantárgyra nagyon-nagyon oda figyelnek. Tény,hogy ha az emberek többsége meghallja azt,hogy kölcseys vagyok, akkor egyből arra gondolnak " pfeeej mekkora stréber lehet". Nem!! Igaz van,hogy kiülöm a széket annyit kell tanulni, de meg lesz a gyümölcse! Aki tovább akar tanulni és a Kölcseybe jár az nyugodjon meg, mert olyanok a tanárok,hogy a lehető legtöbbet fogják kihozni belőletek! :) Életem egyik legjobb döntése volt,hogy Kölcseys lettem! :)


A Zrínyiről.. régen jó suli volt.. de most már! Elbújhat!! Zrínyiseket nem akarok megbántani, de ott tényleg csak a p*csaképzés megy!

2014. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, hogy többségében kölcseisek reagálnak!

Szerintem jó suli a Zrínyi, persze mindenki elfogult lehet a sajátjával! Sok dolog a diák otthonról hozott személyiségétől is függ! A tanárok jók, a suli jó, aki tanul és komolyan veszi a feladatait, az sikeres lesz!

Neked is sok sikert!

2015. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!