Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kb 76 pontos központival és...

Kb 76 pontos központival és kitűnővel be lehet kerülni Szent Laci tömkomra?

Figyelt kérdés
tömegkommunikáció, média, felvételi, központi felvételi, pont, 76, Szent László Gimnázium, fiú, lány

#fiú #média #tömegkommunikáció #lány Szent László Gimnázium
2014. jan. 18. 13:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Először véletlen rossz helyre írtam a kulcsszavakat.
2014. jan. 18. 13:47
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Én 88-at írtam kb. és angolra szeretnék bejutni :P
2014. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Atya világ ! Zseni vagy . Sikert!

Remélem tömkomon nem fognak hemzsegni a 80 pont felettiek. Az cink volna :/ :)

2014. jan. 18. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Köszi :) nem hiszem, állítólag tavaly valami 65 pontos is bekerült.
2014. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az fain. Talán nem teljesen reménytelen a helyzetem.
2014. jan. 18. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 84 pont lett, az átlagom 4,67 remélem mindketten bejutunk tömkomra:)
2014. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyébként Te hogy készülsz szóbelire? (tájékozódás a médiában) politikai híreket is kell(ene) olvasni?
2014. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy túl komoly médiai ismeretekre lennének kíváncsiak. Szerintem rutinkérdések lesznek. Úgy értem mennyit netezel, mit nézel a tv-ben-féle kérdések. Ha viszont - nem hiszem - a tv feltalálójának az életrajzát kérdezik, akkor kinyalhatják :-) Nyilván megkérdezik azt is, hogy miért érdekel a szak. Nem készülök különösebben, max a megszokottnál is többet olvasok (jó sokat :-D). Első félévben volt médiám, tudom az alapokat. Hát te?
2014. febr. 3. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy tényleg nem veszik majd túl komolyan.

:D Nekem csak második félévben van média (de egész februárban nem lesz, mert szerdán megnéztük a Schindler listáját, ami 3 órás, ezért a többi februári óránk elmarad, úgyhogy remek). Én filmkritikákat olvasok, gyakorlom a hangos olvasást (az is lesz, ha jól tudom, meg esetleg mondatelemzés). Én is sokat olvasok :)

Annyi a baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy melyik sorozat legyen a kedvencem, mert béna vagyok angolból és szinte az egyiknek sem tudom rendesen kiejteni a nevét, úgyhogy elég kiábrándító lenne, ha ott makognék...:D

Megtaláltam a Laci fórumát, belinkelem, nem tudom, hogy Te láttad-e már :) onnan próbálok infót szerezni (freemail-lel nem lehet felregisztrálni, legalábbis nekem nem sikerült, csak gmail-lel). Már nagyon izgulok! :)

[link]

2014. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tőlem azt kérdezték, hogy miért jelentkeztem erre a szakra, mi érdekel a médián belül, van-e már tapasztalatom. Ezen kívül, hogy:

- Mennyit internetezel naponta? - Erre az volt a válaszom, hogy szoktam, de nem sokat, és hogy inkább olvasok, na, és kilyukadtunk a könyveknél, amiről persze már tudtam beszélni rendesen :)

- Szerinted mi az önkéntes munka? Hova mennél önkéntesnek?

Jó, ha van erre egy konkrét válaszod, én a Rex kutyaotthont mondtam, bár én ezen tényleg gondolkodtam, szóval nem ért felkészületlenül. :)

Olyan témába ne kezdj bele, csak hogy okosabbnak vagy műveltnek tűnj, amiről halvány kukkod nincs, mert a végén még beégsz. :DD

Ja, és nézz ki normálisan.

Lényeg: beszélj, beszélj, beszélj, viccelődj néha, mosolyogj, legyél barátságos. Légy önmagad.

Plusz a végén még olvastatnak. (Nekem a Toldiból volt egy részlet.) :)

Remélem segítettem.

Ne stresszelj, ez egy elég nehéz időszak, de a végén majd csak mosolyogsz rajta! :D

2014. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!