Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen pontszámmal felvesznek...

Ilyen pontszámmal felvesznek a szegedi radnóti miklós kísérleti gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szombaton írtam meg a központi írásbelit. És a javítókulcs alapján legrosszabb esetben is a matek 44pont. A magyar pedig 48pont lesz. Matek-fizika tagozatra jelentkeznék. A matekot kicsit elrontottam. Ugye van még esélyem bekerülni ? Félévkor is és az elmúlt 7évben is mindig mindenből 5ös vagyok. Nagyon sok versenyen voltam. Szóbeliznem kell még matekból meg fizikából. Ha az jól sikerül még bekerülhetek ? Nagyon szeretném ezt a sulit. köszönöm szépen.

2014. jan. 19. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Hát nem biztos...

A matekod tényleg nem lett erős, ezen mehet el a dolog.

A szóbelire esélyes, hogy behívnak, ott javíthatsz.

Csak ott már ne ronts ennyit!

2014. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Matek 44 pont? Szerintem felvesznek, ne aggódj. Elég rosszul sikerültek a hallottak alapján a felvételik. 44 pont, hát gratulálok. :) Ügyes vagy.

Ha meg nem jön össze, ott a Ságvári, az úgyis barátságosabb.

2014. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Még a szóbelin kell odatenned magad, de eddig szerintem teljesen jól állsz, nincs miért aggódnod.

Egyébként én is radnótis voltam, ha érdekel a személyes véleményem, kiválasztottad a legjobb középiskolát Szegeden.:)

2014. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Parafagólem. Te szerintem nem ismered az iskolát, és így kommentelsz. A radnótiba mindenkit behívnak szóbelizni. Nincs ponthatár. Az írásbeli pedig maximum 50pontos. Nem tudom tudod-e. Köszönöm szépen a többiek válaszát.
2014. jan. 20. 14:32
 5/11 anonim válasza:
én radnótis vagyok és szerintem elég jók lettek a pontjaid(bár nekünk még más felvételi rendszer volt szal annyira nem tudhatom:) ) azért a szóbelire készülj sokat...és csak akkor gyere a radnótiba, ha tényleg jól bírod a tanulást:D
2014. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

:))) Pontosan tudom, tanár volnék.

Több éve tanítok is nyolcadikos felvételizőket.

A fiam is két éve felvételizett, ne okíts :)

Ja, és a budapesti Radnótiba, ami mégsem a szegedi, ha nem sértelek meg. Ja, és első helyen vették fel...

Na szóval "relatíve" jól ismerem a témát...


Az mondjuk valóban fura, hogy mindenkit behívnak szóbelizni, ilyet még nem hallottam. Az ELTE Radnóti felvételin ha jól rémlik 70% írásbeli alatt már nem hívtak szóbelizni.


Csak annyit, hogy ezek szerint nem érezted az iróniát a soraimban. Miképp a te "kérdésed" is nagyképű álszerénységként értelmezhető csak. De ezt te is tudod jól.

A legtöbben 40 körül írtak matekból, vagy az alatt. Így elég álságos, amit itt elővezettél.

(Esetleg komoly kommunikációs zavarral küzdesz.)


Erre próbáltam a "méltó" módon reagálni :)

2014. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem. Ezesetben elnézést kérek.Gratualálok a fiadnak. De én mégis a Szegedi Radnóti Gimibe szeretnék menni. és nem a pestire. Visszaolvasva írásaimat, tényleg igencsak érezhető benne álszerénység. Ami ha ismernél mégsem az. Mert valóban aggódok a dologért. Egy potya könnyű feladaton ment el 4 pontom. A szegedi radnótis tanárok, és az én tanáraim is mind aztmondták nagyonjó pontszámok. (a radnótiba jártam előkészítőre, és ott a matektanár aztmondta hogy 40pont feletti matekkal biztos a bejutás. Ezt az előkészítő csoportnak mondták) Hidd el nem önfényezni vagyok itt. Jaj dehogyis. Hanem tényleg izgulok a dolog miatt. Ebbe kapaszkodok amit a radnótiba mondtak. Az álszerénység pedig amiatt van. Hogy bár az átlagnál lehet hogy jobb lett az írásbeli. még is izgulok. És gyakorlatilag a kínomban kiírt kérdéskor, mégiscsak nem akartaw hogy felvágósnak tűnjek. Így ilyen lett. Hidd el nem vagyok , egy önimádó nyomorék a protekcióval akar bekerülni. Gazdagok se vagyunk egyeltalán. Csak le akartam írni. Rákoncentrálok a szóbelire. És remélem összejön a dolog. Mégha nem is elsőnek vesznek fel.
2014. jan. 21. 18:14
 8/11 anonim válasza:
31%

Kedves 6 os ! Te itt is próbálsz megleckéztetni egy tanulót,aki minden megtesz azért,hogy egy komolyabb iskolában tanulhasson .Miért kételkedsz a szavaiban ?

Mert ő nem olyan típus ,hogy mindent lesöprök az asztalról ? . Netán az ő szülei is tanárok ? Úgy gondolod okos gyerekek csak Pesten vannak,a hülyék meg vidéken gyülekeznek .Szerintem Pannonhalmán is van ilyen erős ,ha nem erősebb ,mint Pesten a Radnóti.Ha nagy képű,talán lehet is mire .Tanár úr én is kíváncsi lennék az Ön tanítványaira ,még csak azok lehetnek igazán nagy képűek.

A tanár úr válasza is nagyon álságos volt,jobb ha a fiú nem is az Ön tanítványa lesz.Részemről Ön bukott meg itt .

2014. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az elsők között fogsz bejutni abba az osztályba

Sok sikert/ Mikor lesz/volt a szóbeli?

Milyen lett?

2014. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Magyarból is nagyon jó ez az eredmény

Hibázni meg (sajnos) mindenki szokott

De simán javítható ez még a szóbelin

2014. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!