Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hogy sikerult a felvete...

Nektek hogy sikerult a felveteli, szerintetek mennyi pont lesz az atlag? En nagyon elrontottam pedig szin otos tanulo vagyok. Szent Laszloba, Kossuthba, Leoveybe, Karinthyba Deakba esetleg nem tudjatok mennyi ponttol hivnak be?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nem tudom. Én is elcsesztem alig lesz meg a 75 pont :/

Lacit jelölök,tömkomot és angolt. Téged melyik tagozat/tagozatok érdekelnek ?

2014. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Biosz-kemia vagy az olasz kettannyelvu :))

De felek hogy meg csak szobelire se hivnak be :c

2014. jan. 20. 21:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szorítok neked :-)

Kb hány pontosra tippeled a felvit?

Nekem sokan mondják/írják, hogy 70+ központival és jó szóbelivel be lehet kerülni ;-)

2014. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Előre nem tudjuk mennyi a behívás alsó ponthatára. Ez mindig attól függ, hogy a jelentkezők hány ponttal jönnek. Mi tavaly az első 70 főt hívtuk be szóbelire egy 36 fős osztályhoz.

- iskolatitkár -

2014. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tavaly 71-et írtam olaszra, ide nem kell szóbeli sem. ;)

Az idei felvételi könnyebb volt szerintem.

2014. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Socaran ***** válasza:
100%

Sziasztok! Az idei felvételi fájdalmasan könnyű volt,de ami a vicces,hogy így is sikerült elrontani xD. Nagyon fárasztó :(


A központit úgy 78-81 pontra saccolom.Én is a szent lászlót jelöltem elsőnek (1. info 2. emelt angol és tömkomot valahová még)


Nagyon szeretnék az infóra bejutni szerintetek ennyi elég lesz? Ötös tanuló vagyok infoban járatos csak valamilyen fura oknál fogva elképesztő hülyeségeken rontottam el.


Sok sikert mindenkinek remélem velem együtt bejuttok :D

2014. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Sziasztok! Majd mikor ténylegesen megtudjátok, hány pontosat írtatok, majd leírjátok ide?
2014. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Huhh hat szerintem az nem keves pont nekem tuti kevesebb lesz :c

Van eselyed szerintem :)

Persze majd leirom mennyi lett bar szerintem nem dicsekvesre melto lesz :D

Amugy ugy hallottam a matekot nagyon sokan elrontottak ugy hogy az a pont jonak szamit:)

2014. jan. 21. 21:23
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
1-2 vesszőt néha kirakhatnál, ha már ilyen nívós iskolákba tervezel jelentkezni. Mondjuk az ékezetek használata sem hátrány.
2014. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem 84 pont lett, az átlagom 4,67. A Szent László tömkomjára szeretnék bejutni, de nagyon:)remélem, sikerül
2014. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!