Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Na szóval ugye volt a felvétel...

Na szóval ugye volt a felvételi és matekból nem tanultuk még a 10. feladatot akkor lehet szólni, hogy ezt a feladatot nem tanultuk?

Figyelt kérdés
És ilyenkor levonnak pontot vagy nem tom van ilyen? és ha igen mit csinálnak?

2014. jan. 22. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit csinálni.
2014. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mások sem tanulták, a felvételi pont arra jó, hogy az ember általános inteligenciáját felmérje. Azt nézik, hogy milyen jó a logikád, rájösz-e, hogy hogy kell egy ilyet megcsinálni.
2014. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Már bocsi de az arányosságot már 7.-ben tanulni kellett.

És azt a feladatot egyenes aránnyal kellett megcsinálni

2014. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elvileg a kerettantervben lévőket oktatják. azt hogy ti még nem tanultátok, a tanár hibája, elvileg tanítania kellett volna már.
2014. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor mindegy :c de szerintem nehéz volt a 10. feladat
2014. jan. 23. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 3 éve olyan is volt a matematikába, amit életembe még mindig nem láttam, és mégis sikerült. 33 pont. hidd el én gyalázatosabbnak hittem :D de egyébként is a kettő összegét nézik, és x ponttól x pontig nézik hogy kb hányas, nem a 100-90 közöttit. :)
2014. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól mondták az előzők, arányossággal kellett megoldani amit (elvileg) tanultunk, szóval nem fogják figyelembe venni a panaszod...

Viszont, ha nagyon kevés embernek sikerül az egyik feladat, akkor van olyan, hogy azt automatikusan megadják mindenkinek.

Különben ha tényleg nem tanultuk volna akkor szólhatnál és talán igyelembe is vennék, de elég bonyolult az ilyesmikért "harcolni".

14/L^^

2014. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme "harcolni" érte. Azért van felvételi, hogy kiszűrhessék az adott iskolába jelentkezők közül az elitet. Nem a suli érdeke, hogy Te odajárj, hanem épp fordítva.
2014. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!