Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki mit gondol a Gundel Károly...

Ki mit gondol a Gundel Károly Vendéglátói és Idegenforgalmi szakképző iskoláról?

Figyelt kérdés

A sima szakközépiskolai angolos osztály érdekel (04-es kód).

Milyen ott a tanítás?

Hogy megy ott a szakma választás?

Hány ponttal vesznek föl kb.?

Egyéb vélemények is èrdekelnek. (bármiről)

Előre is köszönöm.



2014. jan. 25. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó suli!


Az épület elég gáz, de jó a hangulat, a legtöbb tanár normális, jól tanít. Rengeteg program van, nincsenek 'túlszolis' egyének. Elég szigorú, de pont ez a jó, mert aki nem viselkedik, az mehet. Nem emlékszem a ponthatárra, de lég nagy a túljelentkezés. Az éretségi mellett kapsz szakmai alapozást, és szakmát is. Sima szakközepeseknél már 9.-ben van felszolgálás, cukrász és szakács gyakorlat. Ha végeztél, és rendes OKJ-t akarsz, akkor bármelyiket ingyen kitanulhatod, így van időd eldönteni, melyik tetszik. Elsőnek ide add be, a többi suli úgysem tudja a sorrendet! Jobb helyre nem is kerülhetnél!


Sok sikert! :)

2014. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Első:miért vezeted félre?A gundel az egyik legrosszab gyűjtősuli budapesten,amíg azok a retardáltak nem szállnak a buszról,addig nincs nyugalom.minden,ami nem a szakma,annak tanítása gáz,de magát a szakmát elég jól tanítják.nincs pontozás,nem kell írásbeli,az évvégi jegyeidet adják össze,az alapján.de valami állatokat tudnak oda felvenni,ha csak nem tiszta egyes vagy mindenből,be ne jelöld,ha meg közepes is vagy,akkor se jelöld elsőnek.Ha tényleg ki akarod tanulni a szakmát tényleg máshova menj
2014. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én jártam oda, de nagyon megbántam.
2015. nov. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én most járok oda és már 5000x megbántam hogy ide jöttem.

A tanárokból alig van jó, a tanítás szar.

A szakma "választás" az úgy megy, hogy 4 éven keresztül tanusz szakácsot és pincért (a 3 fő tárgy közul..mellette még persze egy rakás mást pl: munka egs., yzálloda ism., stb.

utána kötelezően érettségizel az összesből összevonva és kapsz egy PULTOS szakmát!!!!

utána ugyan úgy, ugyan olyyan OKJ-t kell elvégezned mint aki gimiből jön csak te még szívtál tök fölöslegesen a szakmai tantárgyakkal (pultosnak az utcáról behívnak valakit semmi előképzettség nélkül...)

A tanároknál olyan lehet az álláshirdetés hogy aki utálja a gyerekeket, szeret minden szaron kiakadni, és veszekedni, nem tud tanítani az jöjjön ide....kolyan...nem tudom hogy tudtak begyüjtemi ennyi ilyen szar tanárt...tiszta dementorok akik kiszipolyozzák belőled az életet (tisztelet annak a 4 kivételnek)

(bocsi a helyesírási, gépelési hibákért és hogy ilyen hosszú lett csak szeretnélek megóvni egy ku*va nagy baklövéstől)

2015. dec. 26. 01:10
 5/6 A kérdező kommentje:
már aki ezt vassa...őt :D
2015. dec. 26. 01:22
 6/6 anonim válasza:
Haha, most találtam meg ezt a kérdést, ha 2014 szeptemberben kezdtél, akkor évfolyamtársak voltunk.
2018. aug. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!