Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF KVIK Kereskedelem és...

BGF KVIK Kereskedelem és Marketing angol nyelven vélemények?

Figyelt kérdés
Idén szeptembertől tervezek ide járni, ha valaki most itt tanul megoszthatná a véleményét. Angol nyelvoktatás érdekelne, érdemes ezt választani a magyar szak helyett? Ezen kívül tanárok, közösség, minden, ami érdekes lehet.

2014. febr. 4. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
tegnap pont ezután nézegettem, ha a magyar nyelvű érdekel akkor BGF-KKK, ezt csak úgy megjegyzésként írtam, de a válaszra térve, szerintem igen sokat ér, többet mintha magyar nyelven végeznéd el, ha nem jelent gondot az angol nyelv érdemesebb azt! A fluktáció miatt a kermark szakon végzettekre egyre inkább nagyobb a kereslet (főleg ha a BCE-n vagy BGF-n végeztél), ha angol nyelven végzed el, nem kell félned attól, hogy később nem tudsz majd elhelyezkedni, de fontos azért a kommunikációs készség és a határozott fellépés, egyre inkább népszerűbb az online marketing, tehát az informatikára is majd fordíts gondot, ezt csak úgy tanácsként írom. A közösségről annyit mondanék, hogy ne hagyd hogy elvigyem a 'buli-hullám' és még időben kezdj el tanulni, nincsenek annyira szivatós tanárok, de a semmire ők sem adnak kettest, matekmatikából igencsak jól felkészítenek, és jók a külföldi kapcsolatai is! sok sikert!
2014. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az angollal szerintem nem lesz gond, 93%-os előrehozott emelt angol érettségim van, infót is nagyon szeretem/szerettem amíg volt, abból is van előrehozottam (sajnos azt még 10.-ben tettem le, szóval könnyen vettem és eléggé keveset tanultam rá, így csak 88%-os lett...). Amitől félek kicsit (nagyon:D) az a matek, abból sem vagyok rossz (4-es 5-ös minden évben), de azért analízis meg statisztika angolul, hát nem tudom... esetleg erről is írhatnátok!:)
2014. febr. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!