Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik főiskolát válasszam?...

Melyik főiskolát válasszam? Érvek, ellenérvek? Miskolc- Gödöllő (Gépészmérnök)

Figyelt kérdés
Főiskola, egyetemmel kapcsolatban lenne kérdésem. A tanárok persze minden mézes madzagot meglengetnek ilyenkor, de esetleg kíváncsi lennék diákok, régi, esetleg most ott tanuló emberek véleményére is. Hisz ilyenkor minden iskola de jó lenne ide, hisz mi vagyunk a legjobbak, stb. Gépészmérnöknek szeretnék tovább tanulni. BME, nem igazán érdekel, nem lenne olyan jó pontszámom. Miskolc, és Gödöllő közt variálok. Gödöllő-t ugye pézneli az állam, de mintha Miskolcon jobb lenne a közösség építés, meg a tanár-diák kapcsolat. Szerintetek ilyen szakra, melyikre érdemes menni? Minden véleményt meghallgatok. Lehetőleg "gyorsan" hisz a héten le kell adni a jelentkezéseket !

2014. febr. 5. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem föiskola, ezek egyetemek.

Miskolcon komolyabb hagyománya van a gépipari képzésnek, de Gödöllö is tör fel mint a talajvíz. Azt válaszd amelyik közelebb van hozzád.

2014. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miskolc, de csak mert ezt ismerem, és ajánlom is, a másikról nem tudok semmit
2014. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a SZIE-t ajánlom!

Úgy hallatom hogy a Miskolci sem rossz.

SZIE-n is minden meg van ami egy jó gyakorlatias, oktatáshoz kell, és hidd el hogy nagyon jó a közösség, mert egy külön egyetemi rész van kialakítva, és jó a tanár diák kapcsolat is !

De szerintem mindkettő kiváló egyetem, persze a SZIE felé húz a szívem, mert jobban ismerem. :)

2014. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!