Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Turizmus-vendéglátás hol a...

Turizmus-vendéglátás hol a legjobb? SOS!

Figyelt kérdés
Nem tudom mit jelöljek első helyes Corvinust vagy BGF-et? Minden információ jól jönne tanárok, közösség, hol milyen nehéz a matek, hol a több lehetőség. Köszönöm előre is!

2014. febr. 11. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár ezt nem írtad, de én a BKF-re jártam, és csak ajánlani tudom. Nagyon jó a közösség és a tanárok is, nagyon gyakorlati a képzés, van tankonyha, meg szállodalátogatások, illetve együttműködésük is van a Mellow Mood szállodalánccal, szóval elég sok lehetőség van, amit ki lehet használni. A matek nyilván nem a kedvenc tárgy, de az egyik tanár olyan jól oktatja, hogy a diákok többször megválasztották az év oktatójának.

Sok sikert!

2014. febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BGF v. BKF
2014. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Corvinus-t ne válaszd, kivéve ha éjjel-nappal magolni akarsz..ha megnézed a mintatantervét tele van száraz közgazdász tárgyakkal(a kötelező mikron,makron stb.-n túl is).. A BGF sokkal gyakorlatiasabb, de a matek itt is nehéz.. egyik félévet sem tudod megúszni a matek valamilyen formája nélkül...ugyanis a diplomádban az fog szerepelni, hogy közgazdász és zárójelesen hogy turizmus-vendéglátás szakon.
2014. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!