Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit írjak a bemutatkozóba?

Simabőrű kérdése:

Mit írjak a bemutatkozóba?

Figyelt kérdés

Az Eötvös József Gimnáziumba jelentkeztem, ahová be kell adni egy bemutatkozást is. Elvileg versenyeredményeket, érdeklődési kört, kedvenc szabadidős tevékenységeket, ilyesmit kéne bele írni, de nem tudom hogy kezdjek neki.

Ti milyen bemutatkozót írnátok? Mit érdemes írni, amivel fel lehet kelteni az érdeklődésüket és ami plusz pont a szemükben?



2014. febr. 11. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írd az igazat!
2014. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedvenc tantárgyak, hogy nagyjából lássák, milyen irányultságú vagy
2014. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én anno olyanokat írtam, hogy mik a kedvenc tantárgyaim, miket szeretek csinálni (olvasni,zenét hallgatni,gitározni) milyen különórákra járok (gitár,tánc) akkor hogy az előző sulimban milyen programokon vettem részt (pl. énekkar).

Ha jól emlékszem volt olyan is hogy miért szeretnél oda járni, oda olyanokat írtam, hogy jókat hallottam az iskoláról, az eredményekről, a körbevezetésen nagyon tetszett az iskola, nagyon jók a különórák amikről hallottam stb. :)

2014. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!