Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb főiskola és...

Stalkerboss kérdése:

Melyik a legjobb főiskola és felsőoktatási szakképzés és milyen sorrendben álítanátok be?

Figyelt kérdés

Szécheny István egyetem:gazdálkodás és menedzsment(kis és közép vállalkozói) vagy kereskedelem és marketing(marketingkommunikáció)


Dunaújváros:gazdálkodás és menedzsment(kis és középvállalkozói),gazdaság informatika


Pannon egyetem:nemzetközi gazdálkodás(európai úniós)


Nyugat magyarországi egyetem SOPRON:kereskedelem és marketing(kereskedelmi logisztika)


Melyik szakkal megyek a legtöbbre?Hova a legkönnyebb bejutni?És menyire lehet kihasználni a kreativitást a kereskedelem és marketingben?És mennyit lehet keresni a gazdálkodás és menedzsment(kis és középvállalkozói)-val?És van-e programozás gazdaság informatikában vagy nem?És ti milyen sorrendben jelölnétek be?



2014. febr. 14. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyetemek közül a Pannont, SZE, esetleg NYME-t választanám. Ezek közül legtöbbre mindenképpen a gazdáságinformatikával mész, de ez egy kicsit csalóka, sokan nem erre gondolnak a név alatt. Ez tulajdonképpen 70% programozás és 30ban csak gazdaság. Főként Vállalt irányítási rendszerekkel foglalkoznak elektronikus ügyintéző rendszerek. Én mindenképpen ezt raknám első helyre de csak akkor ha szeretnél programozni ha nem akarsz ezzel foglalkozni kerüld iszonyatosan nehéz lesz. De ha elvégzed jól cserébe biztos állás és jócskán az átlag fölötti fizetés.
2014. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!