Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újra érettségizésnél mi az az...

Újra érettségizésnél mi az az iktatószám, amit utaláskór a közlemény rovatba kell beírni?

Figyelt kérdés
"A vizsgadíj befizetéséről szóló utalvány, illetve az átutalási megbízás Közlemény rovatában fel kell tüntetni a 20-as számot, valamint egy szóköz kihagyásával az egyedi érettségi iktatószámot. Az egyedi érettségi iktatószámot a jelentkezést rögzítő intézmény biztosítja a jelentkező számára."

2014. febr. 16. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt az intézmény tudja neked megadni, ahol érettségizel majd
2014. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
először is köszi a választ!:) lenne még egy kérdésem: ugye holnap lehet még benyújtani a jelentkezési lapot (emeltre jelentkezem) szóval központilag fognak kiutalni vmelyik suliba a jelentkezés után. tehát még nem tudom,h hova így iktatószámot sem tudok akkor,hogy utaljam a pénzt? vagy a fizetés és a jeéólentkezés határideje nem ugyanaz?
2014. febr. 16. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ezeket sajnos nem tudom

hol jelentkeztél?

én tavaly érettségiztem újra, szintén emelt szint, de akkor én okj tanfolyamra jártam, és abban a suliban jelentkeztem, ők adták meg az iktatószámot is

ahol jelentkeztél ott kérdezz meg valakit

2014. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na ez a lényeg,h még nem jelentkeztem. Most akaratam a letölthető jelentkezési lappal,és azt akratm beküldeni postán. amúgy én meg fszre járok. :)
2014. febr. 16. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is újraérettségizek egy tantárgyból, üresen hagytam azt a helyet, a tanár, aki ezt intézi azt mondta, hogy nekik kell beírni :)
2014. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!