Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételi érvényes oktatási...

E-felvételi érvényes oktatási azonosító nélkül?

Figyelt kérdés
E-felvin érvényes lesz a jelentkezésem, ha elfelejtettem megadni az oktatási/hallgatói azonosítóm? (elsőéves vagyok egy főiskolán, bár máig nem kaptam új diákigazolványt)Ha igen, lesz lehetőségem július 10-ig (adatmódosítás határideje) pótolni?

2014. febr. 16. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

az oktatási azonosító (OM) teljesen más, mint a diákigazolvány!!

Az OM azonosító szám megadása kötelező. Az ellenőrzés sem jelezte ezt a hibát? Ha a hitelesített kinyomtatott lapon ha nincs rajta az azonosítód, attól félek a jelentkezés érvénytelen. De ajánlom, hogy tedd fel ezt a kérdést az oktatási hivatalnak vagy az Emmi-nek, hátha tudnak valamit tanácsolni, hátha február 23-ig ezt az adatot még hozzá lehet adni. Én szurkolok.

2014. febr. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem jelezte, mivel csak 2005 után kezdték osztani az azonosítókat, van akinek nincs. (így a mező kitöltése se kötelező) Nem látom akadályát hogy a későbbi adatmódosításnál pótoljam, mindenesetre holnap felhívom őket.
2014. febr. 17. 19:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük, lehet pótolni.
2014. febr. 18. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!