Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi? Mit csináljak, ha...

Felvételi? Mit csináljak, ha nem tudok énekelni?

Figyelt kérdés

Középiskolába jelentkeztem színészszakon, és eredetileg úgy volt, csak három próza és három vers kell, de most kiderült (az utolsó pillanatban), hogy két népdalt is tudni kell, nekem pedig köztudottan borzalmas hangom van. Soha nem tudtam énekelni, de szerdán felvételizem!

Mit tudnék csinálni? Vagy olyanok is be tudnak tanulni egy-egy népdalt, akik egyébként csak így elsőre sosem tudnák elénekelni...?



2014. febr. 21. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok gyakorlás :) Van még egy hétvégéd és 3 napod...
2014. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy: ne ess kétségbe!

Kettő: valamennyi hangja mindenkinek van. Válassz két népdalt, és gyakorold orrba-szájba.

Három: ha nem is olyan jó az énektudásod, a prózáid, verseid előadásával kompenzálhatsz - na persze csak akkor, ha azokban valóban jó vagy.


Sok sikert! :)

2014. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zoé1919 válasza:
100%

Szia:)

Én abban a helyzetben voltam, hogy felsőben átmentem egy másik iskolába, ami történetesen egy művészeti suli, de nekem semmi hangom. Meghallgattak, énekelnem kellet, de botrányosra sikerült. De felvettek. Felvettek, mert jól tanultam.:) Tudom a helyzet kicsit más, csak akartam írni neked valami megnyugtatót.!:) Szóval ne idegeskedj, és sok sikert!:)

2014. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, de sajnos én teljesen közepes tanuló vagyok, semmi extra. :/

Apa azt mondta, kérjek elnézést, és közöljem, hogy nem tudok énekelni... Legfeljebb nulla pontot adnak. Hát, majd kiderül...

2014. febr. 23. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb, amit tehetsz.
2014. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zoé1919 válasza:
Szerintem ez jó ötlet!:) Sok sikert!:)
2014. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!