Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Álmos vezér gimnázium, szóbeli...

Álmos vezér gimnázium, szóbeli tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék menni,és NAGYON izgulok a szóbeli miatt.

Angol-spanyolra jelentkeztem,átlagom félévkor 4.5 és a központim 62 pont lett. Szerintetek felvesznek?

Nehéz a szóbeli?Tapasztalatok?Vagy aki oda jár,mi a véleménye a suliról?Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 23. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos felvesznek

Mikor mész a szóbelire?

2014. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a zuglói "Álmos vezér"?
2014. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
En most jarok oda es nagyon szeretem:) en emelt angolos vagyok:) az odztalyom masik resze spanyolos es azt monjak h nagyon joo:) ne izgulj menni fog es tuto felvesznek (:
2014. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Voltam szóbelin, 2diák és 1 tanár volt bent..mikor jöttem ki,jött utánam a csaj szólítani a következőt, és azt mondta,mindenből max pontot kaptam..remélem felvesznek :)

2014. márc. 1. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:
És felvettek aztán?
2014. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Felvettek:)
2014. júl. 9. 18:10
 7/8 Officialvanessza válasza:
Szia! Miket kérdeztek a szóbelin ?
2014. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húztam egy cetlit,a napi rutint es arról kellett beszelni:)
2014. aug. 20. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!