Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakközépiskolai szóbeli...

Szakközépiskolai szóbeli felvételin miket kérdezhetnek?

Figyelt kérdés
Holnap megyek szóbelizni és tanácsokra lenne szükségem.
2014. febr. 24. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Megkérik,hogy mesélj magadról(Kor,Lakhely,Mi a hobbid?,Van-es testvéred?,Kedvenc tárgyak,stb.).

Miért jelentkeztél az iskolába és milyen szakra?

Mi a célod vele? Szeretnél-e továbbtanulni?

Nálam ilyeneket kérdeztek.

2014. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló kérdéseket tettek fel mint az előttem válaszolónak. Annyival volt másabb, hogy amikor a sportot kérdezték felhoztam, hogy még régebben voltam duatlonon. Ekkor meg kért az adott tanár, hogy ezt magyarázzam már el, hogy ez miből áll mert még sohasem hallott erről. Persze látszott rajta, hogy tudja mi az, meg ugye ő testnevelés tanárként is mutatkozott be. Pár évvel később jöttem rá, hogy csak a magyarázókészségemet tesztelték.
2014. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen szakközépbe mész?
2014. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2014. febr. 24. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért pont ide jelentkezel

Van-e speciális érdeklődési köröd

Kedvenc tantárgyak (ediigiek)

2014. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi szeretnél lenni

Mit vársz a sulitól

2014. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!