Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Balassagyarmat, Balassi...

Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium. Vélemények? Milyen az iskola?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia Igen erős jó iskola Az Arany János programra akarsz jelentkezni? Azt mondják idén nagyon nagy a túljelentkezés
2010. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jah, arra. Mondta az igazgató, hogy az lesz... már járok minden különórára:S
2010. jan. 5. 22:12
 3/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom is oda akar menni Azt tudom elmondani róla amit a nyílt napon mondtak illetve 2 ismerősöm oda jár és ők nagyon ajánlották Kérdezz nyugodtan és ha tudok válaszolok Előző voltam
2010. jan. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

azt jelölöm be 1. nek :D

sőtt az osztályom fele is.

mi A-sak vagyunk

meg tudom h a C-ből és a B-ből is jópár emeber jelentkezik.

szal megyünk a mi sulinkból vay 30-an :D

2010. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
sok sikert :]
2010. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

A nyolcvanas években a Balassi Bálint gimibe jártam - ekkor még a megye legjobb középiskolája volt -, pályakezdőként egy fiatal tanárnő tanította nekünk az oroszt és a történelmet. Hm, történelmi idők voltak: a szovjet pártitkárok hullottak, mint az őszi legyek. Talán, a Brezsnyevet, (v. Csernyenkót) temették: a tv közvetítette - éppen történelem óránk volt -, az említett tanárnő bekapcsolta a televíziót és osztály vigyázz!-ban kellett néznünk a közvetítést...

A pedagógus szeméből könnycseppek gördültek le, elcsukló hangon valami olyasmit mondott, hogy mi lesz velünk Magyarország!

Nem tudom, mitől félt, talán az útódként kijelölt pártfőtitkártól, Andropovtól?

------------------

A rendszerváltás után, mondják, Éva tanárnőnk templomjáró lett, mivel magánélete nem volt sikeres: unokatestvér-férjétől nem született egészséges gyermeke...

Szakmailag kárpótolta magát, ma a balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium igazgatónője.

---------------

2010. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ugye ez valami vicc volt ?! :|
2010. márc. 11. 17:56
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Tuti mert sokszor emlegette az igazgatónő nyílt napon hogy a gyereke már egyetemre jár
2010. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Attól még járhat egyetemre a gyereke, ha nem teljesen egészséges.. :D
2010. márc. 11. 19:20
 10/17 anonim ***** válasza:

A beteg gyermeket nem tartotta meg. A fia,aki egyetemre jár teljesen egészséges!


Fojj balassi...ha még egyszer választhatnék eszembe nem jutna megjelölni. De állítólag igazgató váltás lesz 2010ben,úgyhogy gyerekek imádkozzatok,hogy új igazgató legyen,mert Évike egy pénzéhes álszent konzervatív dög

2010. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!