Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azonos alapszak, de más...

Azonos alapszak, de más szakirány másik suliban, lehetséges?

Figyelt kérdés
Elvégeztem egy alapszakot és adott szakirányon tanultam, de otthagytam. Ha másik suliban azonos alapszakon, de más szakirányon akarok tanulni, spórolhatok időt? Elfogadják (ezt tudom) a tárgyakat, de kezdhetek akár már rögtön az új szakirányon akár 2. évesként is?
2014. márc. 2. 09:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy a Neptun meghirdeti nekem az adott tárgyakat adott félévre, és ha elfogadtatom nem járok be, de nem vehetek fel elsősként, felvételi után rögtön másodéves tárgyakat, stb.? Lehetséges időt spórolni, hogy egy négy éves képzés már csak 2 évig tartson, vagy mindenképp "ki kell várni" az adott időt, és kifizetni a tandíjat adott félévre? Levelező képzés, ha ez számít.
2014. márc. 2. 09:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp ki kell várni, mert a tárgyak egymásra épülnek.
2014. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor teheted ezt, ha a másik suliban elfogadják

az egész első éved -

2014. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!