Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ajanlanatok nekem Nyiregyhazan...

Ajanlanatok nekem Nyiregyhazan jo Altalanos iskolat? Nallam inkabb elsodleges szempont az lenne hogy a tanar kedves, turelmes, nyugodt legyen.

Figyelt kérdés
Sajnos koltozes miatt iskolat kellessz valtanunk,es azt szeretnem hogy jo kezekbe keruljon a lanyom.Osszel lessz 4.-es es a mostani tanarat is ezen feltetelek alapjan valasztottam eshat azt kell hogy mondjam nagyon bevallt:) Nem vagyok a szigoru tanitas hive.Az en tanarom is egy tunder volt es pont emiatt szerettem tanulni es suliba jarni...

2014. márc. 4. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
És hová költöztök? Nyíregyházán körzetes iskolák vannak, nem veszik fel csak az adott körzetbe! (bocs de a helyesírásod borzasztó, reméljük a gyerekedé nem ilyen)
2014. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oda koltozunk ahol jo iskolat talalunk!(amugy bocs,de nem tudtam hogy ez itt helyesirasi vetelkedo lenne...)
2014. márc. 4. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
felnőttek gimnáziuma nem érdekel véletlenül?
2014. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem helyesírási vetélkedő, de azért oda figyelhetnél a helyesírásra! Ennyi információ alapján, hogy kedves, türelmes legyen a tanár nehéz iskolát ajánlani! Melyik tanár legyen ilyen? 4-ben már több is van!
2014. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kodály, Apáczai vagy Móricz! :) Utóbbit ajánlanám a legjobban!
2014. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Ahova te jártál általános iskola (ha megvan még)
2014. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszt:) Epp most neztem meg a Moricz-nak a honlapjat,tenyleg jonak tunik.Es a bemutatkozast olvasva lattam hogy a gyerekek a varos kulonbozo reszeibol is jarnak oda,szoval nem ugy tunik hogy korzethez lenne kotve! Utolso valaszolo,szerinted ha most koltozunk ide akkor en ide jartam?? Hat nem,sot meg nem is oda ahol epp most lakunk:D Es hat hogy megvan-e meg azt nem tudom merthat ugye az iskolakat 10 evenkent lebontsak:DDD Eddig 5 valasz es 1 ertelmes belole,es akkor ezek utan meg valaki jon a helyesirassal elobb gondolkodni kellene megtanulni nem pedig esz nelkul okoskodni!!!
2014. márc. 5. 20:52
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Gondolkodni kéne megtanulni? Mondja az, aki így keres iskolát: "Nallam inkabb elsodleges szempont az lenne hogy a tanar kedves, turelmes, nyugodt legyen." Na, ez alapján aztán mit lehet írni? A Móriczban például nem jellemző, hogy hemzsegnének a türelmes, nyugodt tanárok.

"Lebontsák": és még te mondasz rólunk rosszat? De különben majd meglátod, hogy hogy megy a beiratkozás, ha itt leszel, hogy hová veszik fel a gyerekedet.

2014. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kodály, Apáczai vagy Móricz! "

Én szerintem az Apáczai a legjobb közülük, bár ő sem tökéletes, de ha én választanék oda járatnám a gyerekemet.

2014. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miert te hogy keresnel iskolat egy olyan helyen ahol nem vagy tul jaratos? Nem nagyon erdekell eggyik iskola sajat reklamja sem amig nem hallom az emberektol a szemelyes tapasztalataikat!Nem hittem hogy ez egy olyan bonyolult kerdes lenne,mert ha valaki tollem kerdezne meg melyik iskolat ajanlom ott ahol en lakom meg gondolkodnom sem kene es mar mondanam is hogy melyik iskola miert jo.....mert ugyebar nem mindenkinek egyformak az igenyei.Es igen nallam ez volt a donto szempont!
2014. márc. 6. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!