Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bejutni valamelyik szakra is az ideiglenes lista alapján?

Figyelt kérdés

Egy iskolába nagyon beszertnék jutni.

2 szakot írtam be..

Az egyiket elsőre a matekot ahová 17 embert vesznek fel..ott az ideiglenes listán 56.lettem

A másodiknak ugyanebbe az angol irtam ahová 34-embert vesznek fel..ott az ideiglenes listán 57. lettem

szerintetek van esélyem bekerülni???minimum az angolra???

Segítsetek,nagyon bizonytalan vagyok:(

úgy vagyok vele ha nem vesznek fel oda akkor 16éveseen abba hagyom az iskolát..



2014. márc. 11. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem esélytelen. Ez a lista úgy van hogy mindenki aki oda jelentkezett akárhányadik helyen bekerül ebbe a listába. De azok között vannak olyanok akik ezt a sulit/szakot csak 2. 3. 4. helyen jelöltékbe akik ilyenek azokat felfogják venni azokba az iskolákba ahová akarnak is menni tehát első helyen jelentkeztek. Ezek mind kifognak esni előled a listában így simán van esélyed bekerülni. Én saját sulimba 79. helyen jutottam be:)
2014. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tudnánk melyik suli ez

Mennyire erős?

2014. márc. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És összesen hányan jelentkeztek ezekre a szakokra?
2014. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyengébb sulikat nem jelöltél meg?

Mert azt is célszerű, hogy legyen vésztartalék

2014. márc. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jelöltem meg még más is..

A Debreceni Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskoláról van szó

az angolon ahol 57.,lettem és 34-et vesznek oda 198-an jelentkeztek!

2014. márc. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!