Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén jelentkeztem egyetemre....

Idén jelentkeztem egyetemre. Levelezőn, és sajnos mivel nem indult államin, ezért költségtérítéses szakra. Jogosult vagyok-e ösztöndíjra? Illetve lakhatok e kollégiumban?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy jogosult ösztöndíjra. A képzés napjain lehet, hogy kaphatsz szállást a kollégiumban, de erről előbb érdeklődj a suliban, mert mindenhol máshogy van.
2014. márc. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom önköltségen semmit sem kapsz (sajnos). Én is önköltséges vagyok és csak a sulis ösztöndíjakra pályázhatok, meg van egy-két ösztöndíj sulin kivül amit megkaphatok, de arra rá tudsz keresni neten (most nem jut eszembe hogy hívják). Csak annyi hogy 'ösztöndíj önköltség', meg hasonlók.

Nem tudom miért mentél levelezősre, de ha teheted válts nappalira (persze tudom, ez nem mindig lehetséges).

2014. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Munka miatt mentem levelezősre...
2014. márc. 14. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!