Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi alapján dönthetném el,...

Mi alapján dönthetném el, hogy melyik lenne a legjobb suli ezek közül?!

Figyelt kérdés
Madách Imre Gimnázium- haladó angol 4éves, Szent László Gimnázium- speciális angol tagozat, Karinthy Frigyes Gimnázium - emelt angol, Kossuth Lajos Gimnázium- emelt angol Főleg személyes tapasztalatra lennék kíváncsi. Hol vannak a legjobb sulis programok, jó tanárok, közösség. Kérlek segítsetek, mert hétfőig lehet csak változtatni!:/

2014. márc. 13. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Melyiket jelölted elsőnek?
2014. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Madách: sznob-képző (tisztelet a kivételnek)

Szent László: nem indítanak idén spec angolt,ha kicsit utána jártál volna...>< Max emelt angolra mehetsz.

Karinthy: a kéttannyelvűje jó,a sima részébe NE menj!

Kossuth: az összes többi erősebb ennél.


László,vagy Karinthy kéttant ajánlom.Lászlóban folyamatosan programok vannak,jó a közösség,jófejek a tanárok,és ahhoz képest elég keveset kell tanulni.Én pl nem is nagyon szoktam,csak megírom az írásbeliket,azt csá.Elvagyok egy 4.4-4.6-os átlaggal.:)

Karinthyról nem sokat tudok,de elv ott elég sok drog-botrány van.A kéttan részét nagyon erőltetik,a sima meg szinte semmire sem jó.

Szerintem válaszd a László emelt angolját! :)

2014. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Én is László és a Madách között próbálok dönteni.Mind a kettő nagyon tetszett a nyílt napon, de a szóbelinél a Madách felé billent a mérleg.Sokkal szimpatikusabbak voltak, mint a Laciban.Ott nem is voltak rám kíváncsiak.Hányadik vagy a rangsorokban ?
2014. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
A Karinthy a legjobb, és nincsenek drogbotrányok! ;)
2014. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A madáchban hanyadik vagy a 03-as rangsorán?
2014. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
A Madách nagyon színvonalas, meleg szívvel ajánlom!! :)
2014. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok.A Madàchba 21.vagyok 3-as tagozaton.Ėd te kėrdező a Laciba hányadik vagy?
2014. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%

Én először a Karinthyt jelöltem meg eleinte, aztán a Madáchot. Mindkettő nagyon tetszett, mind a diákok, mind a légkör. Aztán a szóbelinél nekem is a Madách nyerte el jobban a tetszésem. A Karinthyt, úgy éreztem, el is rontottam. Aztán az ideiglenesek megjelenésekor kiderült, hogy mindegyikbe felvesznek. A Karinthy kéttanába és a Madác előkészítő angol tagozatára is (08-as kód). Ezután nagy dilemmába estem, hogy módosítsak-e a listán. És ezek a szempontok alapján döntöttem a Madách mellett: 1. a szóbeli és a nyílt nap miatt, hiszen a Madáchban úgy éreztem, hogy törődnek velem, szívesen fogadnak, közvetlenek és folyton mosolyognak, a diákok, a tanárok és az ott dolgozók egyaránt - ez pedig fontos szempont volt számomra; 2. a megközelítés miatt. Ugyan mindkettő helyre ugyanannyi idő lenne bejutni, de figyelembe véve azt, hogy míg a Karinthy a külvárosban van, a Madách a belvárosban, így az utóbbihoz rengeteg minden közel van. Ha pedig 5 évig oda fogok bejárni, nem mindegy. Suli után el tudok majd menni akár az Arénába, akár WestEndbe, és még számos helyre. Természetesen nem ez a legfontosabb, de az én helyzetemben már nem tudtam ,,fontos" szempontok alapján dönteni. Mindkét suli iszonyatosan tetszett, és remélem, hogy ezzel a módosítással nem robtottam el a jövőmet, és szeretni fogom a Madáchot - bár bevallom, én erről a suliról rosszat még nem hallottam.:)

Szóval, szerintem, kedves kérdező, ezt mindenképp neked kell eldönteni, próbáld meg átgondolni a dolgokat. Nekem is nagyon nehéz volt, életem talán legnehezebb döntése volt. Ez az én véleményem tehát, neked meg sok sikert mindenhez!:)

2014. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én a Szent Lászlót választanám! Sajnos nekem közlekedési szempontból nagyon kiesik, ezért nem jelöltem be. Erről a suliról semmi rosszat nem hallottam. Itt tényleg sok program van, jó a közösség, stb. A Madáchot is sokan dícsérik, bár én sohase mennék oda, mivel nem vagyok valami művészlélek, nem nekem való hely. A másik kettőről nem tudok semmit. Nem akarlak befolyásolni, szerintem bármelyiket választod, nem nagyon tudsz mellé nyúlni, hiszen az kiszámíthatatlan, hogy milyen osztályt fogsz ki.:)
2014. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Én 82 pontos teszttel és MAX pontos szobelivel 108. Vagyok a 03ason! Legyszi valaszd a szent lacit es adj nekem lehetoseget!!!! Legysziii
2014. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!