Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol emelt érettségiből...

Angol emelt érettségiből javítási lehetőség?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni angolból emelt szinten, és az érdekelne, ha esetleg nem érném el a 60%-ot, akkor ha jövőre próbálkozok szintemelővel és úgy elérem, akkor is meg lesz a nyelvvizsga? Vagy elsőre kell hogy sikerüljön?
2014. márc. 20. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ősszel is mehetsz
2014. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell elsőre sikerülnie, mint ahogy a nyelvvizsgának sem. Ha emeltet ismételsz, az már nem szintemelő, hanem ismétlő. Viszont az már fizetős. És ha csak a nyelvvizsga miatt kell, akkor bármilyen nyelvvizsgára is elmehetsz, a választásod szerint.
2014. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hú tényleg, ha javítani szeretnél majd, akkor már fizetni kell érte, sőt az emelt többe kerül, mint

a középszintű (huszonötezer Ft)

2014. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
maradok még egy évet közoktatásban, szóval elvileg fizetnem majd nem kéne
2014. márc. 20. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Tévedésben vagy: mint mondtam, az nem szintemelő, (emeltről emeltre milyen szintemelés lenne?) hanem ismétlő, és azt csak már érettségi bizonyítvány birtokában tehetsz. Pénzért.
2014. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja értem. na mindegy :D de a lényeg, hogyha utólag sikerül akkor is megadják felsőfokút
2014. márc. 20. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
középfokút, you mean.
2014. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja, de én kéttannyelvűbe vagyok és angolon kívül két tantárgyból érettségizek angolul
2014. márc. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!