Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Színésznő szeretnék lenni és...

Színésznő szeretnék lenni és nem tudom hogy melyik egyetemre menjek továbbtanulni ahol színésznő lehetnék. Jelenleg egy sima gimiben tanulok közgázon. Milyen egyeteket akjánlotok nekem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Színművészeti...úgysem vesznek fel :DDDDD.
2009. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az előzőnek üzenem, hogy nem egy híresség tanult egész más ágazatban, és mégis színésznő lett. És jé..felvették!
2009. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Csak vicceltem, mert olyan hírben áll az iskola, ahová a valaki valakijét veszik fel.
2009. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is az akarok lenni. :)
2009. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és mi az iskola neve?
2009. dec. 16. 15:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Szép álom,van egy suli ami nagyon jó (színművészeti fősuli ha jól tudom)., A Szent györgyi Albert ált.Isk(9.ker)

Mellett van...A neve nem jut az eszembe de ha beírod a gugliba h színművészeti egyetem v fősuli kiadja a legjobbakat....

2009. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is szinésznő akarok lenni 7 éve
2010. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]


aztán ugye tudjátok,hogy a színész szakma nem mindig csupa jajj de jó muri?!

jól gondoldd meg csomó szöveget kell tnaulni kislánykák és nem abból áll hogy híres sztárocska leszel..

de én nem akarom elvenni a kedvedet:P

pussz

2010. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!