Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az orvosin elfogadják az...

Az orvosin elfogadják az orosz középfokú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 17:28
 1/5 reptoid ***** válasza:

Lap alja, 9-es pont.

[link]

2014. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, arra figyelj, hogy bizonyos egyetemekre például POTE lazán felvesznek akár nyelvvizsga nélkül is, de a tantervbe be van integrálva egy középfokú belső szakmai nyelvvizsga ami csak ANGOL lehet és e nélkül nem kapsz diplomát.
2014. márc. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Az orvosin a végzéshez két ny.vizsga szükséges-

Egyik lehet persze az orosz igen

2014. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy kortárs nyelv legyen
2014. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

"Az orvosin a végzéshez két ny.vizsga szükséges-"


Csak tudnám, hogy ezeket az állatságokat honnan veszitek. Az első bemásolta a szak hivatalos követelményeit a felviről. Tehát egy középfokú nyelvvizsga kell. Ezt én is megerősítem, mert orvosira járok. Van olyan egyetem ami kiköti, hogy kell neki a szakmai angol, ez igaz, de egyik egyetem sem kér két nyelvvizsgát, mert nem teheti meg. Ha valamiről lövésed sincs, akkor minek pofázol bele?

2014. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!