Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » "Egyedül" leszek ilyen fiatal...

"Egyedül" leszek ilyen fiatal a főiskolán?

Figyelt kérdés

Turizmus-vendéglátás alapképzésre jelentkeztem Hódmezővásárhelyre levelezőn. Sok helyen olvastam, hogy levelezőn leginkább 25 felettiek vannak, ami kicsit aggaszt, ugyanis a magam 18 évével nem minősülök azonos korosztályúnak. Attól is félek, hogy ezáltal kimaradok abból az igazi főiskolás életből, hiszen a középiskola személy szerint halálra untat.

Ha valaki hasonló félelmekkel, bárki ezzel kapcsolatos tapasztalatokkal rendelkezik, kérem ossza meg velem tanácsait, elképzeléseit, ijesszen rám, nyugtasson meg, ahogy tetszik, csak hadd ne toporogjak bizonytalanságban! :))



2014. márc. 30. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"ezáltal kimaradok abból az igazi főiskolás életből"

Szerintem abból már amiatt kimaradsz, hogy levelezőre mész. Szerintem:D

2014. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn nincs "igazi főiskolás" élet. Jártam nappalira és levelezőre is. A kor nem számít. Levelezőn is vannak 18-20 évesek, de szinte mindenki dolgozik vagy babával van otthon. Órák után mindenki siet haza. Nappalin általában az iskola az első, de aki levelezőre jelentkezik annak ott van mellette a munka és/vagy a család. Szóval teljesen érthető, hogy miért nincs egyetemi élet levelezőn. Az lehet, hogy lesz 1-2 fiatal, akikkel jobban összebarátkozol, de ez elég messze áll az igazi főiskolás élettől.
2014. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. márc. 31. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha teheted menj nappalira ! Sokkal jobb ott, többet is ér.
2014. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!