Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF-PSZK: milyen, valóban...

BGF-PSZK: milyen, valóban olyan rossz, amilyennek mondják?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 10:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
20%
Mivel hatalmas tartozása van az iskolának, ezért egy nagy biznisz suli lett, főleg a pénzt kérik . Nem ajánlom.
2014. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, nagyon megoszlanak a velemenyek. Van, aki szerint arra jo, hogy diplomat adjon, mert ha valaki azert ert is ahhoz vegul, amit tanult, akkor a probanapon ugy is kiderul. Masok szerint meg tenyleg undorito, szar a szamonkeres meg az egesz oktatas, ami miatt lehetetlen normalisan megtanulni mindent, ami az adott szakmahoz majd kell. Nekem csak a diploma kellene, ertsd, valamennyire jartas vagyok ezeken a teruleteken es a papir kellene, de lehet, hogy akkor inkabb Corvinus.
2014. máj. 26. 17:03
 3/12 anonim válasza:
51%
hidd el szinte mindeninek a papír kell , csak komolyabb helyeken nézik , hogy van-e mögötte tudás is. Nevetve adják le az anyagot egyes szakokon , aztán brutális követelményeket támasztanak , minden szinten nem csak fősuli szinten hanem felsőfokú szakképzés meg felnőttképzés szintjén is csak ,mert úgy vannak vele, hogy a pénz az jó de szarhoz már nem adjuk a nevünket csak a pénzt kérjük el , ha valaki meg hülye marad az mehet amerre lát.
2014. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szerintem számvitel inkább itt tanulj, mint Corvinuson, később azt nem fogod megbánni. A rendszerrel gond van, minden olyan kesze-kusza... arra viszont készülj fel, hogy egyes tárgyakból kemény a számonkérés. Vannak akik a matektól félnek, de az semmi. Inkább a számviteltől féljetek :D
2014. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszonom!:)

A szamvitel a b opcio, arrol tudom ismerosokon keresztul, hogy egesz jo. Igazabol a gazdinfo erdekelne, nehany ismeros a Corvinuson vegezte el es ott allitolag nagyon gaz, raadasul az info reszet elegge elhanyagoljak, mig a bgf-en jelentosen tobb a programozas es stb.

A matektol en nem tartok, az kisujjbol meglenne:D meg nem a tanulastol felek, hanem attol, hogy link az egesz bagazs.

2014. máj. 30. 17:53
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Konkrétan sok tudást nem adnak át, viszont számon kérik. Ha teljesíteni tudod, akkor többet tudsz mint egy Corvinusos de azt magadnak köszönheted nem az iskolának. (Kivételek azért vannak) Viszont ebből adodóan a cégek szeretik, PSZK-s diplomával magaddal hordozod azt hogy át tudsz mászni a szaron. Vannak kínkeserves tárgyak, vannak könnyű tárgyak. Matematika, Statisztika, Számvitel (nem csak számvitelen) meleg, többi megtanulható. A közeg jó, összehozza az embereket az hgoy szinte teljesen magukra vannak hagyva :) EGy neptun kód vagy aki fizeti a 230 ezret, semmi több viszont ha elvégzed azt később díjazzák a munkaerőpiacon.
2014. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
" összehozza az embereket az hgoy szinte teljesen magukra vannak hagyva :)" ezt a mondatot szeretném kiemelni ami óriási hátránya az iskolának, hogy aki csak valamilyen formában is tanulói viszonyt létesít, az számítson rá, hogy lesz arják vagy sz arban hagyják. Személytelen az egész dolog, Máshol a levelezőn több helpet kapsz mint bgf nappalin.
2014. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Én most vagyok másodév végén, és még nem tapasztaltam ezt a "sz.rban hagynak" dolgot. Nem tudom, hova jártál, mennyit tanultál, de pénzügy-számvitelen eddig minden rendben volt. Első évben tényleg elég személytelen minden, mivel sokan is vagyok és az oktatók sem ismernek minket, de ha rendesen bejársz az órákra (persze, amire nincs értelme az úgysem baj... :D ), akkor egy idő után már felismernek arcról. Most második év végén már mindenki kifejezetten barátságos velünk. A tárgyak is egész barátságosak. Persze keményen vissza is követelik a tudást. Első évben több tízezret költöttem pótvizsgákra, vk-kra, de ebben a félévben még semmit, és már csak egy vizsgám van hátra.
2014. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

nesze akkor itt egy másik mínusz pont megint csak idézek:

"Konkrétan sok tudást nem adnak át, viszont számon kérik"

2014. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne röhögtess már. :)

Szerinted máshol nem így van? Szerinted mindenhol leadnak minden anyagot? Az iskola azért van, hogy átadja az alapvető tudást, a könyv pedig azért, hogy a teljes anyagot megtanuld... Ha ezt nem vagy képes felfogni és elviselni, akkor neked nem való felsőoktatási intézmény.

Nem tudom, kik pontoztak le, de egész biztosan nem a tanulós fajtákba tartoznak...

2014. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!