Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jár/járt a Szegedi Eötvös...

Ki jár/járt a Szegedi Eötvös József Gimibe? Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Valoszinuleg mar nem aktualis de leirom. En mar 3 iskolaban is voltam es itt erzem magam a legjobban... persze az iskolanak vannak hibai de en nagyon jo tanarokat kaptam, embersegesek es sokan erdekesen is magyaraznak. Szerintem tanar fuggo is kicsit. Ahhoz kepest hogy sokan rossz velemennyel vannak rola szerintem egesz jo, a belso szabalyok viszont nem tetszenek sok esetben peldaul a faktok kozotti valtas eleg nehezkes, mosdoba nem mehetsz ki ora alatt, kopogni kell hogy beengedjenek a terembe mert csak belukrol nyilik, nem emeltezhetsz es nem is erettsegizhetsz olyan tantargybol amit nem emelten tanulsz vagy egyaltalan nem tanulod 12.be. Ha tanulos vagy minden evben vannak belso vizsgak amit fel eves anyagbol allitanak ossze igy amit eddig tanultal ujra ismetelitek stb. Olyasmi mint egy kiserettsegi szobeli nelkul, 11.be probanyelvvizsga van ami szerintem szinten jo. Tehat ha tanulos vagy innen is akarhova bejuthat az ember. A tanarok segitenek, embersegesek es nem esz meg a gyomorideg nap mint nap, persze valamelyik tanarnal igen, de altalanossagba nem. A diakok nagy resze nem ertekeli es persze sokuknak a jegyei sem ezt mutatjak de ettol fuggetlenul az iskola jo ha figyelembe veszed azokat a szempontokat amiket leirtam. Illetve anyagilag sem az van mint mashol hogy mindenaron penzt akarnak kihuzni az emberbol minden egyes lehetoseg adtan. Es ahhoz kepest hogy eros gimikrol miket hallok, hogy diak teherbe ejtette a tanart, vagy mashol a tanarokra panaszkodnak stb. ezekhez viszonyitva sincs szerintem semmi baj az eotvossel. De hat kinek mi. Remelem segitettem:))
2018. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!