Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fontos! Melyik iskola az...

Fontos! Melyik iskola az erősebb, a váci Boronkay vagy a pesti Apáczai?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez most komolyan kérded? Egyértelműen az Apáczai. Csak egy rangsorra keress rá a google-ban...
2014. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az Apáczai
2014. máj. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Borós vagyok, és elismerem, hogy az Apáczai sokkal erősebb, de azt szeretném meghagyni, hogy a kettőt nem jó összehasonlítani. Az Apáczai egy gimi, a Boró meg leginkább műszaki szakközépiskola, és az osztályok 2/3 szakmai :)
2014. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+1 a harmadik válaszolónak! Én magam is Boronkays vagyok, és még úgy is előkelő helyezést érünk el minden évben a gimnáziumok rangsorában, hogy évfolyamonként csak 2 gimnáziumi osztály van (+ 9. évfolyamon a NYEK osztályok).
2014. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. és 4. válaszolónak: nem lebecsülés volt részemről, csak tényszerű közlés. És egyetértek azzal is, hogy igazán nem hasonlítható össze. A Ti iskolátok attól még lehet nagyon is jó és erős, hogy van nála erősebb is (az első 10 gimnázium pl.).

1. voltam.

2014. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A Boronkay erősebb egyértelműen. Nézd meg a szakközépiskolák rangsorát (jól látod első hely), nézd meg az OKTV és a többi neves verseny helyezéseket stb..stb.. Oké különbség, hogy az Apáczai csak gimi viszont a Boróban gimi és szakközép is van, de ez is azt tükrözi, hogy több a lehetőség. És egy szakközépnek igenis nagy szó és nagy dolog überelni a híres budapesti gimnáziumokat ugyanis szaktantárgyakat is tanulnak a gimis tantárgyak mellett, ezáltal a szakmában való továbbtanulásban is előnyük van. Az OSZTV helyezések is kimagaslóak, természetesen ehhez az Apáczainak semmi köze , mert ők csak alaptantárgyakat tanulnak.
2014. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os: Nem nagy titok, hogy az Apáczai az erősebb. Boronkayról még csak nem is hallani nagyon, az Apáczai meg eközben nemzetközi diákolimpiákra küldi a diákjait gyakorlatilag minden évben.
2014. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy pedig ha már szakközép, akkor ott a Puskás a legjobb.
2014. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!