Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2014/2015-ös évre felvételt...

2014/2015-ös évre felvételt nyert tanulók a Kisképzőbe tudtok több infót?

Figyelt kérdés
Pl. Hogy lesz e gólyatábor vagy hogy melyim szakok lesznek egy osztályok? Ha lemaradtunk a tankönyvtámogatástól hogy tudjuk bepótolni? Ha divat-stílus szakos leszel vagy osztálytársak leszünk jelölj be(szakok szerinti várólistán 3.) :)

2014. máj. 3. 14:10
 1/2 anonim válasza:

gólyatábor, én úgy tudom nem lesz, ez érthető mert művészeti, és költséges.de nyugi a gólyabálra emlékszem, hogy kijöttem előkészítőről és volt:D

én csak azt tudom, hogy a cések a textilesek, a festősök, és a divat és stílusosokból tevődik össze

de olyan későn írtam, hogy lehet,hogy ezeket már tudtad is:DD

2014. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia lehet hogy tudod már, de ha nem, vagy mást is érdekel akkor leírom, hogy gólyatábor helyett a Kisképzőben gólyahét van, amit a 2.-osok csinálnak. Amit a fölöttem lévő írt (az avató) az meg picivel később lesz és a 12. osztályosok szervezik (:
2014. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!