Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vizsgakurzusnak vettem fel...

Vizsgakurzusnak vettem fel egy tárgyat, és sikerült megint megbuknom belőle, akkor ez azt jelenti hogy többet nem mehetek belőle vizsgázni mert eljátszottam az egy lehetőségem?

Figyelt kérdés
Szóval egy vizsgakurzusnál csak egyszer mehetek vizsgázni?

2014. máj. 9. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ, ha normál kurzuson vetted fel, a vizsgákon megbuktál, felvetted vk-nak, és úgy buktál meg, akkor jövőre mehetsz még (elviekbe) specre

ha már a specet is kilőtted, akkor talán van még egy dékánid

ha az sincs, akkor kirúgak

2014. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először felvettem normál kurzusnak és egyszer mentem el belőle vizsgázni és nem sikerült, idén felvettem vizsgakurzusnak és nem sikerült megint(1X). Akkor most csak jövőre próbálhatom meg újból már ha meg próbálhatom :S Vizsgakurzusnál nincs 3 lehetőség?
2014. máj. 9. 15:36
 3/5 reptoid ***** válasza:

Mondjuk jó volna tudni, hogy hova jársz, mert lehet, hogy az intézménytől függ ;)


Nálunk a BME-n vizsgakurzuson is mehetsz 3x vizsgázni.

2014. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igaza van a 3-as válaszolónak :)

erre nem is figyeltem, nálunk a pszf-en úgy van, ahogy az első válaszban leírtam :)

2014. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A PTE-re járok, ETR-be megjelent 3 vizsgaidőpont abból az utolsó utóvizsga. Ez jelent valamit vagy nyugodtan feliratkozhatok a nekem szimpatikus időpontra?! Szóval nem kell az utolsóra(UV) elmennem?!
2014. máj. 12. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!