Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik akkor ha egy nem...

Mi történik akkor ha egy nem kötelező tantárgyból érettségizek és nem megyek be?

Figyelt kérdés
Az írásbelit megírom de a szóbelire már orvosi igazolást adok be. Így nincs semmiféle következménye?
2014. máj. 13. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Hogyne volna következménye...


Ha nem előrehozott akkor egyesre értékelik az érettségid és a bizonyitványodba az lesz hogy 0%.

2014. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De viszek be orvosi igazolást
2014. máj. 13. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

mire vonatkozóan? arra hogy fogyatékos vagy és nem tehetsz szóbelit? Mert ha arra én úgy tudom azt hamarabb kellett volna.


Ha meg arra hogy szimplán beteg vagy, az nem számit. Annyit fognak tenni hogy akkor adnak 1 pót időpontot ha jóltudom. Ha azon se jelensz meg akkor 0%

2014. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez emelt szintű lenne. Van már egy középszintű és azt szeretném beiratni.
2014. máj. 13. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja hogy már van egy közeped, hát értelmes információkat adj már hogy értsem mivaaaan.


Ezesetben szerintem a közép kerül a bizonyitványodba. Az emeltről meg nemlesz semmi csak hogy 0% de az nemlesz benne a bizibe sem, máshol csak kapsz róla 1 papirt.

2014. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
A bizonyítványban soha nincsen se elégtelen, se 0%. Ilyen bizonyítványt nem lehet kiállítani.
2014. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz, kapsz egy papírt, hogy nem teljesítetted, a bizonyítványodba nem kerül be. Nekem 12-re már volt egy kémia emeltem, jelentkeztem bioszra is, nem mentem el és csak annyi történt, amit leírtam.
2014. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!