Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, ha már most...

Mit tegyek, ha már most kikészültem a tanulástól?

Figyelt kérdés
A vizsgaidőszak mindig megvisel. Viszont most még el sem kezdődött, és már kivagyok, annyi kávét iszok mint eddig soha. Mit tegyek h jobban tudjak koncentrálni, jobban fogjon az agyam? Kipróbáltam h egy napot nem tanulok, kipihenem magam, elmegyek sportolni stb stb de nem hagyhatok ki napokat. Milyen vitamin, vagy tabletta vagy bármi tudna segíteni?
2014. máj. 18. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ginko biloba.
2014. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első a kávé csökkentése.

Én amikor igy vagyok mindig amikor felállok a székröl csinálok pár fekvötámaszt vagy felülést, ezzel a vérkeringés kicsit javul.


Az alvásra hagyj időt.


Reggeli laza napindító torna sokat segíthet

2014. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Plusz egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, kerüld a sok szenny kaját! Ezzel nem csak a tanulást fogod segíteni, hanem az egész tested megújul! :)


Nekem egy jó alvás mindig segít! Az is fontos hogyan alszol... hiába alszol 9 órát, ha az nem jó minőségű nem ér semmit. Valaki a délutáni 20 perc szundira esküszik, na én annyit nem bírok, kell legalább 1 óra akkor. :D

2014. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt teheted, hogy egész évben rendesen tanulsz. Nem az utolsó héten kéne belegebedni.
2014. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A kávét mindenképp csökkentsd- nem agyserkentő, esetleg ébren tart, mégpedig olyan formában, hogy felpörget (pörög az agyad, de nem tudsz koncentrálni tőle).

Persze mindenki másképp működik, de ha lehet így mondani, vagy egy "alapszabály". Pont, mint az iskola: 45-50 perc tanulás, 5-10 perc szünet. A szünet alatt szundíthatsz picit, tornázhatsz, elmész gyorsan boltba, vagy éppen meghallgatod a kedvenc számod :)

2014. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!