Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 75%-al buktam meg egy vizsgán....

75%-al buktam meg egy vizsgán. Nem túlzás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
50%-tól megvan a kettes DE mivel nem tudtam minden kérdésnek legalább a felét, nincs meg a vizsga. Hiába teljesítettem 25%-al a minimum szint felett...
2014. máj. 19. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha benne van a feltételekbe, hogy minden kérdésnél felének meg kell lennie, akkor nem, nem túlzás.


Most őszintén: ha az én adatbázis motoromnak 75%-ban specifikáció alapján megvan, csak van pár modul, ami egyáltalán nem üzemel, akkor nem fogom tudni eladni, és az ügyfél nem fogja tudni használni. Mert nem jó.


Mindenhol vannak elvárt feltételek, amiket teljesíteni kell. Ha nem sikerül, akkor az adott feladat nem lett elvégezve.

2014. máj. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó az első példája is.

Nekem az orvos jutott eszembe. Nem örülnék, ha olyan műtene, aki 75%-ban tudja, hogy mit csinál..


Nem nyavalyogni kell, hanem tanulni.

2014. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ez nem egészen így van. Ha pontozta a fél válaszokat is akkor utána nem buktathat meg. Jogszabály írja elő az 51%-tól való megfelelést, ezt nem lehet csak úgy felrúgni.
2014. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Jogszabály írja elő az 51%-tól való megfelelést, ezt nem lehet csak úgy felrúgni."


Mutass egy ilyen jogszabályt, kérlek :) Nem is tudok olyan vizsgát, ahol 60% alatt már lehetne kettest kapni.

2014. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá, egyetemen ez van. Nálunk még a beugrónak is beugrója van.
2014. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!