Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki kérem segítsen, NAGYON-...

Valaki kérem segítsen, NAGYON-NAGYON FONTOS! Folyton be írnak a tanárok hiányzónak, akkor is amikor ott vagyok az órákon, és automatikusan igazolatlanként! Már kértem hogy tegyenek valamit az ügyérdekében, de nem csináltak semmit, tovább lent?

Figyelt kérdés

1.Volt olyan hogy egész napra be írtak hiányzónak!

És most ez miatt van meg a 250hiányzásom, abból 30-40órára csak úgy be írtak, mikor ott voltam!!!

2.Be írtak 20-30perces késéseket, azért mert órán megszólaltam, a tanár szerint azért hogy többet ne forduljon elő, és ezt többször eljátszotta pedig ilyet nem lehet, max szaktanárit adhat érte, de csak azért az egyetlen egy mondatokért amiket mondok órán, de aki elhordja őt minden sz*rnak nem csinál semmit! A másik jó pofa tanár dolgozatok írat velünk, és a 20ból kijavít 5öt, de csak azokat amik szinte mindenkinek egyesek lettek, a jókat meg be se írja, hogy mindenki megbukjon!:D Úgy íratnak dolgozatok, témazárókat hogy előtte nem szólnak róla, van úgy hogy olyan anyagból írat amiket még 2ével ezelőtt tanultunk!!! 1es dolgozatot ad csak azért mert nem jól formáztad meg a dátumot, és a nevedet a dolgozaton, ja és hogy ha nem pontosan a lap sarkába írtad, és az ért is hogy ha a nevedet nem normálisan írod, én így írtam: Takács Noel, ő azt mondta hogy nála így kell: TAKÁCS NOEL, és mivel normálisan írtuk le, neki az nem volt úgy jó, és 1est adott a dolgozatra! xddd

A másik állandóan az életéről beszél, alszik az órán, elmondja milyen 200-300ezer forintos dolgokat vesz, hogy otthon pálinkázik, szexuális dolgokra célozgat! És ezek ellen nem tudunk semmit csinálni! Tehát hogy valaki tud valamit ajánlani az kérem segítsen! Köszönöm annak aki elolvasta, bocsi a regényért, de még folytathatnám! :))))



2014. máj. 19. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
mindenki hülye, csak én vagyok villamos
2014. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az iskola igazgatójával kellene beszélned erről, hogy győzze meg a tanárt, hogy többé ne tegyen ilyet. Ha ez nem sikerül,mindenképpen keress egy ügyvédet. Szüleid biztosan ismernek egy jogászt, egy ügyvédet, aki foglalkozik ezzel. Beszélj erről a szüleidnek is. Hidd el, egy ügyvédnek a tanárok engedelmeskedni fognak, mert biztosan nem akarnak bíróságra kerülni. Remélem, ezek segítenek.
2014. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Iskolát kell váltani.
2014. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm hogy elhülyéskedte! :)

A másodiknak köszönöm a válaszát, csak az a nagy baj hogy ha ezzel ügyvédhez viszem a dolgokat akkor tuti hogy én fogok rosszul járni, és utána gondolom a tanárok még ennél is kedvesebbek lesznek velem! :))))

A harmadiknak pedig csak annyit, hogy nem szeretnék iskolát váltani, mert nem ez a megoldás, és ez van a legközelebb itt vannak a barátaim, jövőre pedig már a szakmámat végezhetném, amit szeretnék csinálni! Tehát nem nagyon szeretnék váltani! :/

2014. máj. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!