Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A továbbtanulásomat fontolgatv...

SanthiM kérdése:

A továbbtanulásomat fontolgatva, arra jutottam hogy nagyon érdekel a keleti filozófia, vallás, antropológia, és őshagyomány stb. Ötleteket szeretnék, hogy merre indulhatnék, milyen egyetem, iskola kínál ilyen alapszakot itthon?

Figyelt kérdés
Eddig ezt találtam ami érdekes lehet: [link]

2014. máj. 20. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én erre gondoltam: [link]
2014. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ELTén is vannak ilyen szakok például.



De nem nagyon keresnek ilyet..

2014. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ELTE, ott több ilyen is van.

De mehetsz vele a mekibe dolgozni...

Inkább végezz el egy normális szakot, amivel mész is valamire, mellette pedig művelődhetsz. Én is ezt teszem.

2014. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvégezheted, aztán ki is törölheted vele.


Ezek a szakok nem arra valók, hogy elhelyezkedj velük, hanem ha mondjuk olyan a munkád, hogy jól jön hozzá, akkor elvégezheted, esetleg az alapvégzettségedhez egy kis plusz, vagy ha nagyon szorgalmas vagy, és érdekel, akkor csak úgy, meló mellett, levelezőn vagy ilyesmi.


Önmagában ezekkel nem mész semmire. Ha már továbbtanulsz először szerezz egy igazi diplomát, aztán ha lesz munkád, azt tanulsz még pluszba, amit akarsz vagy ha jól bírod, akkor két szakot is csinálhatsz egyszerre, egy rendeset meg egy büfészakot.

2014. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező.

Különbség van hobbi és a munka között.

Egy jó iskolai végzettség mellet,művelheted magad.

Egyébként javaslom a Pogány időbeli "vallásokat"

Az összes többi ebből nőtte ki magát,csak "kicsit" máshogyan mesélték el és erőszakkal vették rá az embereket na de, erről ennyit mielőtt valami birka megcáfolna.

2014. máj. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!