Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lett valamelyik érettségid...

Lett valamelyik érettségid sokkal jobb/rosszabb, mint amire számítottál?

Figyelt kérdés
Hát srácok, én a mateknak úgy mentem neki hogy 2-es a cél, miután megírtam, gondoltam akár egy közepes 3-as is lehet, erre 60 % és 4-es. :D Hihetetlen.
2014. máj. 22. 11:00
 1/3 anonim válasza:
40%
Ennyire gyengék ma már a középszintű érettségik. Ez nem annyira mosolygós téma, hiszen az érettségi mindig az aktuális közeg értelmi szintjéhez van belőve. Ergo egyre több a hülye, buta, ostoba gyerek sajnos.
2014. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Azert matek erettsegin ahhoz, hogy kettest kapj, sik hulyenek kell lenni. Nem matekbol, hanem ugy egyaltalan. Vagy diszkalkuliasnak, de akkor meg felmentest kaphatsz.


A kerdesre valaszolva irodalom es tori kozepem lett sokkal jobb, mint amire szamitottam. Magyar 82, tori 76, egyik sem kellett a felvetelimhez, es elegge utaltam is oket, ezert csak annyit tanultam, amennyi feltetlenul szukseges volt, hogy ne bukjak. Az eredmeny utan leszurtem, hogy az erettsegi tenyleg egy vicc. Plane az utana kovetkezo evek fenyeben.

2014. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én matek 80% pluszra számítottam de valószínűleg csak 70-75% lesz :/
2014. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!