Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinuson, Élelmiszermérnök...

Corvinuson, Élelmiszermérnök szak tényleg nem való erős 3-as matekos lánynak?

Figyelt kérdés

Sajnos hagytam magam erről meggyőzni,így a felvételinél az egészségügyi vonalra jelentkeztem. De mostanában elég sokat kellett mind a magam,mind a családom miatt kórházakba járni,és most úgy érzem nekem ez nem menne..


Képi diag az első,de rájöttem h én képtelen lennék elviselni ahogy látom a moniron h az illető mondjuk rákos.. vagy a kisbaba nem egészséges stb. 2. a dietetika lett, ez még talán.. 3. a prevenció,ez tetszene legjobban..


De igazából az élelmiszermérnök ami bejön nekem és verem a fejem a falba h a jelentkezésnél nem tettem a listába..:(


Most azon gondolkodom,törlöm a jelentkezéseimet és pótfelvételizem,de az ugye fizetős.. Ezért érdekelne az is,hogy hogyan lehet átkerülni államira esetleg? Akár új felvételivel?


Nektek mi a véleményetek,ez a szak tényleg fiús? Matek valóban annyira nehéz?


Kérlek adjatok tanácsot..


2014. máj. 25. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fiús, 70%-ban lányok vannak. Munkád legjobb esetben egy vidéki üzemben lesz, de az se nagyon... Budapesten nagyjából nincs álláslehetőség. Az erős hármas matek pedig attól függ, hogy hol. Én 12. félévben majdnem megbuktam matekból, aztán írtam egy 81%-os érettségit és lazán megcsináltam az egyetemi matekokat is.
2014. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Átkerülni nem lehetetlen. Első évben általában elég nagy a lemorzsolódás, így szabadulnak fel helyek, és ha nem vagy a lemorzsolódók közt, akkor nagy eséllyel másodévtől államis leszel. (Legalábbis velem így volt, nyár közepén jött egy neptun üzenet, hogy megváltozott a pénzügyi státuszom :D)


Amúgy ne a matekon parázz! Fizikával, kémiával hogy állsz?

2014. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ivilicious válasza:
Én matek érettségi nélkül, diszkalkuliásként csapatom!
2014. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!