Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kerek 4-es átlaggal melyik...

Kerek 4-es átlaggal melyik gimibe venének fel? Van egyáltalán esélyem?

Figyelt kérdés
Ja egyépként magán tanuló vagyok.

2014. máj. 26. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Oda nem, ahol helyesírást is oktatnak. EgyéBként melyik városban laksz? Mert így mondhatom, ebbe és ebbe a szegedi gimibe vesznek fel, miközben te Sopronban laksz.
2014. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csongrádmegye Mindszent 6630
2014. máj. 26. 22:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ne cseszegess másokat mert igen bevallom nem vagyok jó helyesíró de viszont Kémiából és Biológiából én vagyok a legjobb az egész suliban. Mindenkinek vannak gyengeségei és erősségei .Én most nem haragszom rád mert igazat mondtál és azt hiszem nem rossz májuságból írtad ezt de más lehet,hogy nem így fogja venni úgyhogy erre vigyázz
2014. máj. 26. 22:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Válaszodat köszönöm
2014. máj. 26. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Kiállok melletted kedves kérdező!:) nem mindenki jó helyes író, lehet hogy ez zavar, de lehetne szebben "kijavítgatni" a másikat.

Szerintem a négyes átlag nem is olyan rossz, sok gimibe felvehetnek:)persze hogy van esélyed!

Sok sikert!

2014. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezel a hejesirásal felvesznek a Nokedliszaggató Szakközépiskollába!


Sokk sikert!

2017. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!