Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME diákja, miért nem...

A BME diákja, miért nem kedvelek (miért utálják inkább) a Corvinus tanulóit?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem kedvelik egymást az ATIsok és az Nvidiások?

Miért nem kedvelik egymást a rockerek és a technósok?

Stb.

2014. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Pl. ezért.


Meg hagyomány, ahogy a kötélhúzás, a hangerőpróba.

2014. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kedvelnek minket, mert nekik sokkal többet kell tanulniuk, ez tény. Meg is értem, ha olyan sokat kéne tanulnom én is ideges lennék és hibáztatni vagy utálni akarnék valakit. De ők választották. Az is igaz, hogy ha elvégzik az egyetemet, akkor átlagban nagyobb esélyük van egy jól fizető állásra, mint nekünk. Itt nagyobb a szórás, tehát valakiből vezérigazgató lesz, valaki pedig megragad titkárnőnek, mert alkalmatlan másra.
2014. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ :)
2014. máj. 30. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszem, hogy ez általános jelenség lenne. Az tény, hogy a BME mérnöki jellegű szakjai hagyományosan komolyabbak, mint a Corvinus bármelyik kara, de gazdasági képzésben egyformán jók.
2014. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hogy lenne már jó egyformán jó gazdasági képzésben? :O

a BME-GTK közel sincs olyan jó, mint a BCE-GTK vagy KTK.

2014. júl. 2. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többség nem utálja a corvinuszosokat, ez inkább egy vicces verseny két nagymultu egyetem között. (bme-s 20/f)
2014. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!