Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megy valaki a Debreceni...

Megy valaki a Debreceni Református Gimnáziumba jövőre?

Figyelt kérdés
Én nem, hanem a barátnőm megy és még találta meg leendő osztálytársait, gondoltam rákérdezek. :)

2014. máj. 28. 17:43
 1/5 anonim válasza:
Szia én megyek
2014. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? nono2ooo?:D
2014. máj. 29. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan h***e aki még mindig ebbe az iskolába akar menni??? Egy igazi zárda 2014-ben, ami egyszerűen nem képes változni. Kicsit nézzetek már szét a kérdések között, nem igaz hogy még mindig van akit be tudnak hülyíteni!! Teológusok, lepontozhattok, de az igazság attól még nem változik!
2014. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, nyugi. Én nem akarok, nem akartam odamenni be se írtam, mert szerintem gyenge egy suli, de, ha a barátnőm odaakar menni akkor mit csináljak? Az ő döntése. Az anyukája, apukája és a bátyja is odajárt. Amúgy meg nem mindegy hova mennek az emberek?
2014. jún. 12. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekelne a barátnőd élete, akkor neked se lenne mindegy. Bár ha annyira korlátolt, hogy egy ilyen kérdést is te teszel fel helyette, akkor lehet hogy mégiscsak neki való iskola. Viszont fogják még ezt a kérdést olvasni mások is, ne hagyd őket rossz döntést hozni.
2014. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!