Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Jedlik Ányos szakközépiskola...

A Jedlik Ányos szakközépiskola (győr) -ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szoftverfejlesztő informatikus szak-ra szeretnék menni oda. Milyenek a tanárok? Az órarend? A diákok? Kedvesek az emberek ott? A kollégium milyen? És minden információ jól jön.

2014. máj. 29. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve inkább a Veszprémi Iprait jelöljem elsőnek?
2014. máj. 29. 19:48
 2/6 A kérdező kommentje:
*Iparit
2014. máj. 29. 19:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy valami más ajánlat veszprém, vas , és győr-moson-sopron megyében, ahol van szoftverfejlesztő informatikus szak? (nem csak CAD, vagy Műszaki, ezek nem érdekelnek)
2014. máj. 29. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egy könnyű szak..viszont ha nagyon érdekel az informatik akkor az a neked való szak ott...viszonylag több ott az informatika órák száma..a tanárok között is akadnak jó tanárok....hogy kedvesek e az emberek azt neked kell eldönteni...a kollégiumról nem tudok sok mindent..
2014. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan elektros voltam, de szerintem 10/10.


Az órarend nem húzós, heti 28-32 óra van ha jól emlékszem, a kolesz nem luxus de nem nagyon szokott rá panasz érkezni.


A tanárok között van pár akiről vannak érdekes sztorik, de ezek tööbbnyire gépész/elektro tanárok szóval nem nagyon találkozol velük. Van pár aki gonosznak tűnhet, de mindegyik csak segíteni és nevelni szeretne, jó szándékúak. Az info tanárok nagyrészét dícsérni szokták.


Infon szerintem normálisak a diákok, talán őket mondanám a legkedvesebbnek az összes szak közül.

2014. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Én ugyan elektros voltam, de szerintem 0/10.


Semmi használható, naprakész tudást nem kaptam, elavult és hasznavehetetlen (tervező) programokat tanultunk, ami érdekes óra lett volna, arra nem járt be a tanár, bűz volt és mocsok végig.

Akit annak idején "csak" a Pattantyúsba vettek fel, csont nélkül átment három olyan szakmai tárgyból fősulin, amiből mi vért izzadtunk egy kettesért. Illetve ő mint technikus is életképes, ami rólam nem mondható el egy 81%-os papír és nulla tudás mellett. Nem hiszem, hogy az én hibám, mert érdekel a szakma...

2014. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!