Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz az emelt matek...

Mennyire nehéz az emelt matek érettségi?

Figyelt kérdés
matek tagozatos osztályba járok..matek faktos leszek jövőre és jelenleg négyes vagyok matekból...szerintetek nagyon nehéz egy emelt szintű matekérettségit megírni kb 80 százalékra?

2014. máj. 31. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem könnyű, de itt van előtted 2 év, ami bőven elég a felkészülésre!

[link]

Itt megnézheted, hogy milyen feladatsorok voltak az elmúlt 10 évben és meglátod, hogy mennyire nehéz/könnyű neked.

Sok sikert!:)

2014. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi két év feladatait nézd át alaposan, az jelenleg a színvonal. Nem a 10 évvel ezelőtti, az jóval egyszerűbb.
2014. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mondjak valamit barátom? Nem sima ugy egyátalán, kell rákészülni nem azért, de én 11ben 4es voltam most pedig 12.-ben hármas, és 75-80% lett az érettségm.
2014. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az emelt?
2014. jún. 9. 13:42
 5/6 anonim válasza:
Én 12.-ben és 13.-ban 5-ös voltam matematikából, jártam faktra, megírtam gyakorlásképp az összes korábbi emelt érettségit, nagyon jó eredményekkel, de hiába, idén - nem csak szerintem - nagyon nehéz volt mind a közép, mind az emelt érettségi, úgyhogy hiába... Sajnos ez ilyen, sok sikert neked majd!
2014. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 9opal válasza:
100%

Egyáltalán nem könnyű..

Ismerősöm az előtt szín tiszta ötös volt matekból.

De emelt matek érettségije még is kettes lett... :D

Ez a 2013-as volt.

2015. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!