Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Történelem érettségin hogy...

Történelem érettségin hogy néz ki a forrás?

Figyelt kérdés
A vicces kedvűek ne irkáljanak.. Gondolom egy lapon van. De hogyan? Úgy mint az írásbelin az esszékhez amit adtak? vagy ez más jellegű lesz?
2014. jún. 1. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát pl én tavaly a rendszerváltást húztam és azon korabeli cikkek voltak, valamint a parlament akkori összetétele meg hasonlók. Szóval ha mondjuk az 56-os forradalmat húzod, számíthatsz egy írásra korebeli újságból, vagy egy visszaemlékezésre forradalmár szemszögéből. Nem tudom konkrétan erre vonatkozott e a kérdésed, de remélem segítettem, egyébként tényleg hasonlít az írásbelire, csak szerintem több van. És használd bátran, mert arra is jár pont! Sok sikert!
2014. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Es azt muszaj hozzatenni, hogy azt az informaciot a forrasbol szedted? Vagy anelkul is tudjak?
2014. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én hogy halottam, ha a forrásról beszélsz akkor mondani kell hogy a második fejezetből idézem meg ilyeneket..
2014. jún. 1. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát pl a példámból kiindulva annyit mondjuk hozzátennék, hogy: ahogy a forrásban lévő korabeli cikkben is említik, vagy ahogy a forrásban lévő ábra mutatja... szóval igen, ezt hozzáteheted, de ezzel nyersz is egy kis időt, valamint a beszéded színesebb, változatosabb lesz
2014. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi, sokat segítettek a válaszok. :)
2014. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
örülök, hogy segítettem!
2014. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!