Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű történelem...

Emelt szintű történelem érettségi szóbeli?

Figyelt kérdés

A héten fogok emelt szinten szóbelizni történelemből. A kérdésem az lenne, hogy hogyan zajlik a felelet menete?

Ez alatt azt értem, hogy ha megkapom a kifejtendő témát akkor hagynak-e hogy előadjam a dolgot az Ő beleszólásuk nélkül, és csak akkor kérdeznek-e ha kihagytam valamit, netán hülyeséget mondok? Illetve van-e arra lehetőségük hogy ne a témába vágó kérdést tegyenek fel? Aránylag felkészültnek érzem magam, viszont biztos vagyok benne hogy tudnának olyan részlettel szolgálni amire csak pislognék, tekintve hogy a legtöbb könyv elég más szempontból közelíti meg az adott témákat. Vagy ez tanár függő?


Köszönöm előre is!



2014. jún. 2. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmondod magadtól amit tudsz. Akkor kérdeznek bele ha nem jó irányba indultál el, vagy kihagytál olyan dolgokat amik fontosak.

Nincs lehetőségük arra hogy mást kérdezzenek. Ha kikaptál 1 tételt abból fognak kérdezni.

Általában rendesek szoktak lenni. Nem céljuk hogy megszivassanak.. Persze ez tanárfüggő de ha képességeidhez mérten a maximum pontot szokták megadni.

2014. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ebben reménykedtem! :)
2014. jún. 2. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!