Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelenleg középiskolába járok...

Jelenleg középiskolába járok és át szeretnék íratkozni, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy át szeretnék íratkozni egy másik középiskolába, jelenleg 9.es vagyok! És az a baj hogy félév után pár nappal voltam abba az iskolába és azt javasolta az igazgató hogy mennyek be a volt ált. iskolámba és írassak onnan egy ált. iskolai felvételi lapot és postázzam a címekre, rendben ez meg is volt minden szép és jó vólt, küldték a papírt minden, NADE, a mostani középsulis osztályfőnökömnek megmutattam a papírt mert azzal tudtam volna igazolni hogy pályaalkalmassági vizsgálaton voltam, és felhívta a másik iskolát és kiderült hogy ilyet nem is lehet... ÉS akkor most mit csináljak, hogy át tudjak iratkozni? Mert nem tudok semmit :/

2014. jún. 2. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a leírás teljesen érthetetlen, nem kell az általános iskolából semmi (hogy jön ide a pályaalkalmassági vizsgálat?), újra megkérdezitek a másik igazgatót, hogy átvesz-e, ha igen, ad egy befogadó nyilatkozatot, és ott be lehet iratkozni. De ezt, mivel fiatal vagy, inkább a szüleidnek kéne megérdeklődni, legfeljebb veled együtt.
2014. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!