Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok? 1.6 ra állok...

Mit gondoltok? 1.6 ra állok matekból,1,7 től van meg a 2 es, Utolsó dogám is 2 es lett, amit nem adott ide a tanár, és nagyon nagyon biztos vagyok h nem 2 es lett mert doga után ellenőrzés volt és minimum 4 es nek kell lennie,

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes odamennem a tanárhoz és megkérni h mutassa be a dolgozatot , és ha tényleg kettes akkor h meg adja évvégére a 2 es beszélnem vele ? h mondjuk adjon 1 jegyet órai munkára ?
2014. jún. 3. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
menj oda igen, és öszintén mond meg,hogy te úgy érzeted hogy kettesnél jobban teljesítettél, a tanárok szeretik ha a diák érdeklődő bár nem is értem,hogy lehet ennyire gyengén telejsíteni na mindegy nem vagyunk egyformák, valahoyg sírd ki a 2-est, legyél szomorú csalódott amikor nézed a dolgozatot, kérdezz rá valamelyik feladatra, szeretnéd a kettest szintet elérni, esetleg lehet e javítót írni.érdeklődj.stb.
2014. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még jó hogy

Olyan nincs, hogy nem akarja megmutatni

2014. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem adta oda a dolgozatot?

A többieknek odaadta?

2014. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 mas lett h megnéztem ! 1,67 re állok , mit mondjak neki h megadja a kettest ? :((
2014. jún. 4. 19:44
 5/6 A kérdező kommentje:
1,69 re bocsi !
2014. jún. 4. 19:52
 6/6 anonim válasza:
Megadta? xD
2016. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!